47 Görüntülenme
Araf 4: Meryem izle
3.2 IMDB Puanı

Araf 4: Meryem izle

(Araf 4: Meryem)
Yönetmen
Senaryo Gökhan Ari
Araf 4: Meryem (2020) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Araf 4: Meryem Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Meryem (Burcu Kara), annesinin ölümü üzerine teyzesinin yanına taşınır. Teyzesi Nurten (Ebru Cündübeyoğlu), engelli bir oğlu ve bir kızı olan bir kadındır. Meryem, teyzesinin evinde yaşamaya başlar ancak kısa sürede evde tuhaf olaylar olduğunu fark eder.

Meryem, teyzesinin ve çocuklarının da bu olaylardan etkilendiğini fark eder. Meryem, yaşananların nedenini öğrenmeye çalışırken, kendisi de bu olayların içine çekilir.

Meryem, yaşanan olayların cinlerin musallat olmasından kaynaklandığını öğrenir. Meryem ve teyzesi, cinlerden kurtulmak için mücadele etmek zorunda kalırlar.

Araf 4: Meryem, korku türünde bir filmdir. Film, gerilim dolu ve heyecan verici bir hikaye sunuyor. Filmin başrollerinde Burcu Kara, Ebru Cündübeyoğlu ve Serdar Gökhan'ın başarılı performansları öne çıkıyor.

Film, eleştirmenlerden karışık yorumlar aldı. Bazı eleştirmenler filmi korkutucu ve sürükleyici buldular, ancak bazıları filmi klişe ve saçma buldular.