56 Görüntülenme
Arama Motoru Tek Part izle
5.1 IMDB Puanı

Arama Motoru Tek Part izle

(Search Engine)
Yönetmen
Senaryo Atalay Tasdiken
Arama Motoru (2016) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Arama Motoru Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Arama Motoru, 2016 yapımı bir Türk komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Atalay Taşdiken üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Murat Akkoyunlu, Alican Yücesoy, Gülizar Irmak, Serdar Orçin ve Burak Serdar Şanal yer almaktadır.

Film, Konya'nın Hüyük ilçesinin Çavuş köyünde yaşayan, bilgisayar ve internet bağlantısına sahip girişimci ruhlu genç Sırrı'nın, köylünün arayışlarını paraya çevirerek, internette tanıştığı aşkını görebilmenin hesaplarını yapmasını anlatıyor.

Sırrı, köyde yaşayan ve her biri kendi halinde, kendi derdine düşmüş insanların arayışlarını internet üzerinden çözerek para kazanmaya başlar. Bu süreçte, köylülerin birbirinden ilginç arayışlarıyla tanışır.

Sırrı, bir yandan köylülerin arayışlarını çözmeye çalışırken, bir yandan da internette tanıştığı ve aşık olduğu Aslı'yı görmeyi hayal eder. Ancak, Aslı'nın yaşadığı şehirden uzakta olan Sırrı, Aslı'yı görebilmek için para biriktirmeye başlar.

Film, Anadolu coğrafyasının kendine özgü insanlarını ve onların arayışlarını, komedi unsurlarıyla harmanlayarak anlatıyor. Film, komedi türünde başarılı bir yapım olarak kabul ediliyor.