59 Görüntülenme
Aramızdaki Görünmez Bağlar izle (2022)
6.8 IMDB Puanı

Aramızdaki Görünmez Bağlar izle (2022)

(The Invisible Thread)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 109 dakika
Senaryo Marco Simon Puccioni, Luca De Bei, Gianluca Bernardini
Ödüller 2 ödül & 6 Adaylık.
Aramızdaki Görünmez Bağlar (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Aramızdaki Görünmez Bağlar Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Il filo invisibile (Türkçe: Görünmez İplik), iki babası ve bir anne tarafından büyütülen 16 yaşındaki Leone adında bir gencin hikayesini anlatan 2022 yapımı bir İtalyan drama filmidir. Film, Leone'nin aile içi ilişkileri, kimlik arayışı ve ilk aşkıyla olan mücadelesini konu alıyor.

Leone, Simone (Filippo Timi) ve Paolo (Francesco Scianna) tarafından büyütülen bir gençtir. Biyolojik annesi Tilly (Jodhi May), Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşamaktadır. Leone, iki babasıyla da sevgi dolu bir ilişkiye sahiptir. Fakat ergenliğe girmesiyle birlikte kimlik arayışı ve aile içi ilişkilerinde bazı sorunlar yaşamaya başlar.

Leone, aynı zamanda Anna (Giulia Salerno) adında bir kıza aşık olur. Anna'ya olan hislerini açmakta zorlanır ve babalarının da bu duruma tepki vereceğinden endişe duyar.

Film, Leone'nin aile içi ilişkilerini, kimlik arayışı ve ilk aşkıyla olan mücadelesini dokunaklı bir şekilde anlatıyor. Aynı zamanda aile sevgisinin önemini ve farklı aile modellerinin de olabileceğini vurguluyor.