72 Görüntülenme
Baskın: Karabasan 2015 izle
5.8 IMDB Puanı

Baskın: Karabasan 2015 izle

(Baskin)
Yönetmen
Senaryo Ogulcan Eren Akay, Can Evrenol, Ercin Sadikoglu
Ödüller 5 ödül & 10 Adaylık.
Baskın: Karabasan (2015) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Baskın: Karabasan Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Baskın: Karabasan, 2015 yapımı bir Türk korku filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Can Evrenol üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ozan Akbaba, Mehmet Özgür, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın ve Erdal Yıldız yer almaktadır.

Film, beş polisin, gece devriyesine çıktığı sırada gelen bir destek çağrısı üzerine, harabe haldeki bir Osmanlı karakoluna gidişi ve burada yaşadıkları kabus dolu olayları anlatıyor.

Olay, İstanbul'un bir gecekondu mahallesinde geçmektedir. Mahallede yaşayan bir kişi, karakola giderek, mahallenin dışındaki ormanlık alanda bir ceset gördüğünü söyler.

Karakolun komutanı, beş polis memurunu olay yerine gönderir. Polisler, ormanlık alana gittiklerinde, ceset yerine ulaşamazlar. Ancak, ormanlık alanda tuhaf bir şeyler olduğunu hissederler.

Polisler, karakola geri dönerler. Ancak, karakolun kapısında, kendilerini bekleyen bir grup insanla karşılaşırlar. Bu insanlar, polislere, karakolun içinde bir şeyin olduğunu söylerler.

Polisler, karakola girerler. Ancak, karakolun içinde her şey ters gitmektedir. Polisler, bir anda kendilerini kabus dolu bir dünyanın içinde bulurlar.