63 Görüntülenme
Bayram Şekeri 2021 izle

Bayram Şekeri 2021 izle

(Bayram Sekeri)
Yönetmen
Senaryo Koray Yeltekin
Bayram Şekeri (2021) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Bayram Şekeri Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Bayram Şekeri, 2021 yapımı bir Türk dram filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Bilal Kalyoncu üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Öykü Gürman, Ulaş İnan Torun, ve Deniz Oral yer almaktadır.

Film, boşanmış bir çiftin, yani Pınar ve Yusuf'un hikayesini anlatıyor. Pınar ve Yusuf, bir türlü yürütemedikleri evlilikleri boşanma ile sonuçlanmıştır. Ancak, Pınar, bir daha oğlu Mete'yi göremeyeceğinin korkusunu yaşar ve onu alıp Almanya'ya kaçar.

Aradan geçen 10 yıl boyunca Mete için yeni bir hayat inşa etmeye çalışan Pınar, bir gün rahatsızlanıp hastaneye kaldırılır. Pınar'ın beyninde tedavisi mümkün olmayan bir tümör olduğu anlaşılır. Öldükten sonra oğlunun kimsesizler yurdunda büyümesini istemeyen Pınar, onu babasına emanet etmek için Türkiye'ye geri döner.

Yusuf, Pınar'ın gelişiyle büyük bir şok yaşar. Ancak, oğlunu kaybetmek istemediği için onu kabul eder. Pınar'ın hastalığı, Yusuf ve Mete'nin arasındaki buzları eritir ve aralarındaki bağ güçlenir.

Film, aile bağları, kayıp, ve umut gibi temaları ele almaktadır. Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı.