60 Görüntülenme
Çok Uzak Fazla Yakın izle
4.7 IMDB Puanı

Çok Uzak Fazla Yakın izle

(Far Away Too Close)
Yönetmen
Senaryo Turkan Derya
Çok Uzak Fazla Yakın (2016) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Çok Uzak Fazla Yakın Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Çok Uzak Fazla Yakın, 2016 yapımı bir Türk romantik komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Türkan Derya üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Burcu Biricik ve Özgün Çoban yer almaktadır.

Film, üniversitede tanışan Aslı ve Cem'in, farklı şehirlerde okumaları nedeniyle yaşadıkları uzak mesafe ilişkisini anlatıyor.

Aslı, İstanbul'da yaşayan bir üniversite öğrencisidir. Cem ise İzmir'de yaşayan bir üniversite öğrencisidir. Aslı ve Cem, üniversitede tanışırlar ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak, farklı şehirlerde okumaları nedeniyle, ilişkilerini sürdürmekte zorlanırlar.

Aslı ve Cem, hafta sonları buluşmak için çabalasalar da, mesafeler onları zaman zaman zorlar. Bu süreçte, aralarındaki güven ve sevgiye dair şüpheler de ortaya çıkar.

Aslı ve Cem, yaşadıkları zorluklara rağmen, birbirlerine olan aşklarını korumaya çalışırlar. Ancak, bu süreçte, ilişkilerinin geleceği de tehlikeye girer.

Film, mesafenin ilişkilerin üzerindeki etkisini ve aşkın gücünü anlatıyor. Film, romantik komedi türünde başarılı bir yapım olarak kabul ediliyor.