48 Görüntülenme
Gattaca 1080p Full HD izle
7.7 IMDB Puanı

Gattaca 1080p Full HD izle

(Gattaca)
Yönetmen
Senaryo Andrew Niccol
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 6 ödül & 16 adaylık. total
Gattaca (1997) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Gattaca Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Gattaca 1997 filmi, genetik mühendisliğinin çok ilerlediği ve bilimsel olarak kusursuz insanlar yaratılmaya başlandığı bir gelecekte geçmektedir. Bu yeni süper insan ırkı, özel görevler için yetiştirilmekte ve eski insanlığın yerini almakta ve onları hayattan soyutlamaktadır.

Onlardan biri olan astronot adayı Vincent, Gattaca şirketinde ancak temizlikçi olarak iş bulabilecek durumdadır. Ancak bu süreçte kurduğu bir tezgah sayesinde yüksek bir mevkide iş bulur. Şirkette vuku bulan bir cinayeti çözmek için görevlendirilen özel dedektif, Vincent'ın sırrını açığa çıkaracaktır.

Vincent, genetik olarak kusursuz olmamasına rağmen, azmi ve çalışkanlığı sayesinde hayallerini gerçekleştirmeye çalışmaktadır. Ancak, genetik olarak üstün olanların dünyasında ayakta kalmak için çok büyük zorluklarla karşılaşmaktadır.

Gattaca, genetik mühendisliğinin etik açıdan tartışmalı konularını gündeme getiren ve seyirciye düşündüren bir filmdir. Film, aynı zamanda, azim ve çalışkanlığın her şeyi başarabileceğini göstermektedir.