55 Görüntülenme
Gölge 2017 izle
4.4 IMDB Puanı

Gölge 2017 izle

(Gölge)
Yönetmen
Senaryo Ibrahim Vurmaz
Gölge (2017) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Gölge Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Tarık (Erkan Petekkaya), başarılı bir reklamcı ve Gülay (Ebru Özkan) ile evlidir. Gülay, uzun süredir iş bulamamış ve bu durum yüzünden stres içindedir.

Bir gün, Gülay bir sinir krizi geçirir ve yatağa düşer. Doktorlar, Gülay'ın psikolojik bir sorun yaşadığını ve tedavisinin uzun süreceğini söyler.

Gülay, tedaviye başlar ve bir süre sonra iyileşir. Ancak, iyileşen Gülay'dan eser kalmamıştır. Gülay, artık daha asabi, içten pazarlıklı ve hırslı bir kadına dönüşmüştür.

Tarık, bu değişimi anlamakta güçlük çekmektedir. Gülay'ın bu yeni haliyle başa çıkmaya çalışan Tarık, kendini bir dizi gizemli olayın içinde bulur.

Film, bir kadının psikolojik dönüşümünü ve bu dönüşümün çevresine etkilerini konu alıyor. Film, aynı zamanda aşk, evlilik ve ilişkiler gibi temaları da işlemektedir.

Filmin çekimleri İstanbul'da yapılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay, Mustafa Üstündağ, İpek Erdem, Aykut Kayacık, Emre Kınay, Ayşegül Çınar gibi isimler yer almaktadır.

Film, 27 Ekim 2017 tarihinde Türkiye'de vizyona girmiştir. Film, gişede 1 milyon 200 bin TL hasılat elde etmiştir.