53 Görüntülenme
Hollywood’lu Türk Yerli Film izle
5.0 IMDB Puanı

Hollywood’lu Türk Yerli Film izle

(The Hollywood Turk)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 93 dakika
Yönetmen
Senaryo Ahmet Iscitürk, Murat Ünal
Ödüller 1 ödül & 1 nomination
Hollywood'lu Türk (2019) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Hollywood'lu Türk Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Hollywood'lu Türk, 2019 yılında gösterime giren ve Murat Onbul tarafından yönetilen bir komedi filmidir. Film, Berlin'de yaşayan Alper'in, oyunculuk kariyeri için İtalyan olduğunu söylediği Sophie ile tanışmasını ve bu yalana kendini kaptırmasını konu alıyor.

Film, Alper (Serkan Keskin) adında bir gencin hikâyesini anlatıyor. Alper, Berlin'de yaşayan ve oyuncu olmak isteyen bir gençtir.

Alper, oyunculuk kariyerinde ilerlemek için türlü zorluklarla karşılaşır. Bu zorluklar arasında, Türk olduğu için sürekli olarak kebapçı ya da gangster rolleri verilmesi de vardır.

Alper, bir gün Sophie (Ezgi Mola) adında bir kadınla tanışır. Sophie, bir video projesi için İtalyan bir oyuncu arıyordur. Alper, bu fırsatı değerlendirerek kendini İtalyan olarak tanıtır.

Alper, Sophie'nin video projesinde oynamaya başlar ve bu proje, onun için bir fırsata dönüşür. Alper, bu süreçte kendini İtalyan olarak tanıtmaya devam eder ve bu yalana kendini kaptırır.

Film, Alper'in İtalyan yalanı ile yaşadığı komik olayları anlatıyor.