53 Görüntülenme
Kadın Dedi Ki izle (2022)
7.3 IMDB Puanı

Kadın Dedi Ki izle (2022)

(She Said)
Yönetmen
Senaryo Rebecca Lenkiewicz, Jodi Kantor, Megan Twohey
Ödüller 2 BAFTA 13 wins & 41 nominations total.Nominated for 2 BAFTA 13 ödül & 41 Adaylık. total
Kadın Dedi Ki (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Kadın Dedi Ki Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ She Said, 2022 Amerikan biyografik drama filmidir. Film, New York Times muhabirleri Megan Twohey ve Jodi Kantor'ın Harvey Weinstein'ın onlarca yıldır kadınları taciz ettiğini ortaya çıkaran makalesinin yapım sürecini anlatıyor. Filmin yönetmenliğini Maria Schrader üstleniyor ve başrollerinde Carey Mulligan ve Zoe Kazan yer alıyor.

Film, 2016 yılında başlıyor. Megan Twohey (Mulligan), Harvey Weinstein'ın bir kadın tarafından cinsel tacizle suçlandığını öğreniyor. İkihey, hikayeyi araştırdığında, Weinstein'ın onlarca yıldır birçok kadını taciz ettiğini keşfediyor. Jodi Kantor (Kazan) ile birlikte Weinstein'ın hikayesini araştırmaya başlıyorlar.

Twohey ve Kantor, Weinstein'ın hikayesini ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadele veriyor. Weinstein, güçlü bir adam ve itibarını korumak için her şeyi yapmaya hazır. Twohey ve Kantor, Weinstein'ın kurbanlarından bazılarını ikna etmek ve Weinstein'ın taciz iddialarını kanıtlamak için çalışıyorlar.