57 Görüntülenme
Kurtuluş Hattı 2022 izle
5.1 IMDB Puanı

Kurtuluş Hattı 2022 izle

(Kurtulus Hatti)
Yönetmen
Senaryo Selman Kayabasi
Kurtuluş Hattı (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Kurtuluş Hattı Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Kurtuluş Hattı, 2022 yapımı bir Türk drama filmidir. Filmin yönetmenliği ve senaristliği Selman Kayabaşı'na aittir. Filmin başrollerinde Uğur Güneş, Ece Çeşmioğlu, ve Murat Han yer almaktadır.

Film, Milli Mücadele'nin seyrini değiştiren gizli haberleşme ağının hikayesini konu alıyor. İşgal kuvvetleri, İstanbul ile Anadolu arasındaki bağı koparmak istemektedir. Buna karşı olarak bir grup vatansever, işgal kuvvetlerinin amacına ulaşmasını engellemek için gizli bir operasyon yürütür.

Filmin ana karakteri Hamdi, Anadolu'ya gizli haberleşme ağı kurmak için gönderilen bir telgraf memurudur. Hamdi, bu görevi yerine getirirken, işgal kuvvetleri tarafından yakalanır ve işkenceye maruz kalır. Ancak, Hamdi, işkenceye dayanmayı başarır ve görevini tamamlar.

Film, Milli Mücadele'nin zorluklarını ve vatanseverlerin fedakarlıklarını konu alıyor. Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve ticari bir başarı elde etti.