61 Görüntülenme
Senarist 2016 izle
4.7 IMDB Puanı

Senarist 2016 izle

(Senarist)
Senaryo Hulusi Orkun Eser
Senarist (2016) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Senarist Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Senarist, 2016 yılında gösterime giren, yönetmenliğini Hulusi Orkun Eser'in yaptığı, başrollerinde Mehmet Asım Tuncay Aynur, Mustafa Uzunyılmaz ve Dilara Büyükbayraktar'ın yer aldığı gizem-gerilim filmidir.

Film, başarılı bir siyasi yazar olan Adem'in, gizemli kişiler tarafından takip edildiğini fark etmesiyle başlayan macerasını anlatıyor. Adem, bu kişileri bulmaya çalışırken, öğrendiği gerçekler onu şaşırtıyor.

Adem, yazdığı yeni kitabın yayınlanması için uğraşmaktadır. Ancak, kitabı bastırmaya çalışan yayınevleri, çeşitli bahanelerle kitabın yayınlanmasını reddetmektedir. Adem, bu durumun arkasında bir oyun olduğunu düşünmektedir.

Bir gün, Adem'in evinin önüne bir not bırakılır. Notta, "Senaristi bul" yazmaktadır. Adem, bu notun anlamını çözmeye çalışırken, kendisini gizemli bir maceranın içinde bulur.

Adem, bu macerada, gerçekleri gizlemeye çalışan bir güçle karşı karşıya gelir. Adem, bu güçle yüzleşmek için, kendi geçmişiyle de yüzleşmek zorunda kalır.

Film, gerçekleri gizlemeye çalışan güçlere karşı bir mücadeleyi anlatıyor. Film, aynı zamanda, bir insanın kendi geçmişiyle yüzleşmesinin önemini de vurguluyor.