89 Görüntülenme
Sibel 2019 Tek Parça Full izle
6.8 IMDB Puanı

Sibel 2019 Tek Parça Full izle

(Sibel)
Senaryo Guillaume Giovanetti, Ramata-Toulaye Sy, Çagla Zencirci
Ödüller 12 ödül & 18 Adaylık.
Sibel 2019 izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Sibel Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ 2018 yılında gösterime giren Türk yapımı bir korku filmidir. Filmin yönetmenliğini Mehmet Can Mertoğlu, senaristliğini ise Mertoğlu ve Onur Ünlü yapmıştır. Filmin başrollerinde Demet Oran, Sinan Taşkan, Gizem Terzi ve Aydan Akboğa yer almaktadır. Eşinin ölümünden sonra hayatı alt üst olan Hicran'ın hikayesini anlatmaktadır. Hicran, eşinin ölümünün ardından bir yıl geçmesine rağmen, kendisini bir türlü toparlayamaz. Bir gün Hicran, eşinin ölümünden önce kendisine bıraktığı bir şifreli mesajı bulur. Mesaj, Hicran'ı eşinin ölümünün ardındaki sırrı keşfetmeye yönlendirir.

Film, korku ve gerilim türündedir. Filmin konusu, eşinin ölümünden sonra hayata tutunmaya çalışan bir kadının hikayesidir. Film, izleyiciyi gerilim ve korku dolu bir yolculuğa çıkarır.

Film, 2018 yılında 48. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Kurgu dallarında ödüle aday gösterilmiştir.