58 Görüntülenme
Soluksuz Full HD 1080p izle
5.8 IMDB Puanı

Soluksuz Full HD 1080p izle

(Restless)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 95 dakika
Yönetmen
Senaryo Julien Colombani, Régis Blondeau, Kim Seong-hun
Soluksuz (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Soluksuz Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Restless (2022) filminin konusu, birbirinden çok farklı iki gencin, Annabel Cotton (Mia Wasikowska) ve Enoch Brae (Henry Hopper)'nin tesadüfi bir şekilde bir cenaze töreninde tanışmaları ve beklenmedik bir dostluk kurmaları etrafında döner.

Annabel, ölümcül bir kanser hastası olan, güzel ve doğaya bağlı bir genç kızdır. Enoch ise ailesini bir trafik kazasında kaybettikten sonra yaşamaktan umudunu kesmiş, her şeyden usanmış bir genç adamdır.

Farklı kişiliklerde ve ruh hallerinde olmalarına rağmen, bu iki genç insan bir cenaze töreninde ortak bir deneyim paylaşarak birbirlerine yakınlaşırlar. Annabel, Enoch'un kederini ve yalnızlığını anlarken, Enoch da Annabel'in yaşam sevgisinden ve iyimserliğinden etkilenir.

Enoch, Annabel'in ömrünün gitgide kısaldığını öğrenince, geriye kalan zamanını onu mutlu etmeye adar. Birlikte doğada vakit geçirirler, hayallerini paylaşırlar ve ölümün gölgesinde bile hayatın güzelliklerini keşfederler.

Film, ölüm ve yas gibi zor konuları işlerken, aynı zamanda umut, sevgi ve dostluğun iyileştirici gücüne de vurgu yapmaktadır. Restless, izleyiciyi duygulandıran, hüzünlü ve romantik bir filmdir.