50 Görüntülenme
The Good Nurse izle (2022)
6.8 IMDB Puanı

The Good Nurse izle (2022)

(The Good Nurse)
Yönetmen
Senaryo Charles Graeber, Krysty Wilson-Cairns
Ödüller 1 BAFTA Award3 wins & 8 nominations total.Nominated for 1 BAFTA Award3 ödül & 8 Adaylık. total
The Good Nurse (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile The Good Nurse Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ 2003 yılında, New Jersey'deki Parkfield Memorial Hastanesi'nde bekar bir anne ve kalp hemşiresi olan Amy Loughren, zorlu işine ayak uydurmak ve iki küçük kızının geçimini sağlamak için mücadele ediyor. Yeni hemşire Charles Cullen'ın hastanede çalışmaya başlamasıyla rahatlar. Cullen çekici ve yardımseverdir ve Amy hızla onunla arkadaş olur.

Ancak Amy, Cullen'la ilgili bir şeylerin ters gittiğinden şüphelenmeye başlar. Vardiyalarında alışılmadık sayıda hastanın öldüğünü fark eder ve onu hastaların ilaçlarını karıştırırken yakalar. Amy'nin şüpheleri, Cullen'ın diğer hastanelerdeki bir dizi hasta ölümüyle bağlantılı olduğunu keşfettiğinde doğrulanır.

Amy, Cullen'ı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğini biliyor ama öne çıkmaya korkuyor. Onun tehlikeli olduğunu ve peşinde olduğunu düşünürse onu öldürmekten çekinmeyeceğini biliyor. Amy ayrıca bir şeyler yapmazsa daha fazla insanın öleceğini de biliyor.

Amy, sessiz kalıp daha fazla hayatın kaybolmasını mı riske atacağına yoksa öne çıkıp kendi hayatını riske mi atacağına karar vermelidir. Ortaya çıkmaya karar verir ve Cullen'ı adalete teslim etmek için bir dedektifle iş birliği yapar.