65 Görüntülenme
Uçuş 1080p Full HD izle
7.3 IMDB Puanı

Uçuş 1080p Full HD izle

(Flight)
Yönetmen
Senaryo John Gatins
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. 15 ödül & 45 adaylık. total
Uçuş (2012) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Uçuş Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Flight, 2012 yılında vizyona giren, Robert Zemeckis tarafından yönetilen ve senaryosunu John Gatins'in yazdığı bir Amerikan drama filmidir. Filmde, Denzel Washington, bir yolcu uçağının düşmekten son anda kurtaran deneyimli pilot Whip Whitaker'ı canlandırıyor.

Film, Miami'den Atlanta'ya giden bir uçağın kalkıştan kısa bir süre sonra motorlarından birinde çıkan yangın sonucu irtifa kaybetmesi ile başlar. Pilot Whip Whitaker, uçağı kontrol etmeye çalışırken, uçakta bulunan yolcuların ve mürettebatın hayatını kurtarmak için elinden geleni yapar. Whip, uçağı zorlu bir operasyonla bir tarlaya indirmeyi başarır ve yolcuların neredeyse tamamının hayatını kurtarır.

Kazanın ardından Whip, kahraman ilan edilir. Ancak, kazaya dair daha fazla şey öğrenildikçe, bunun kimin hatası olduğuna ve o uçakta neler yaşandığına dair cevapsız sorular belirmeye başlar. Whip, kazada alkol ve uyuşturucu kullandığı itirafında bulunur ve soruşturma başlatılır.