44 Görüntülenme
BETOFFICE 100 TL Deneme Bonusu Al ! Banka Gibi Site! Yılların Güvencesi ile Limitsiz Çekim İmkanı!
4.8 IMDB Puanı

Ver Kaç 2017 izle

(Ver Kaç)
Yönetmen
Senaryo Ali Ersin Kelleci, Onur Karatas, Sükrü Üçpinar
Ver Kaç (2017) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Ver Kaç Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Ver Kaç, 2017 yılında gösterime giren, Ali Ersin Kelleci ve Onur Karataş'ın yönettiği bir Türk komedi filmidir. Film, çocukluk arkadaşı olan Sedat ve Fikret'in, tutkunu oldukları Kadırgaspor'u kurtarmak için türlü maceralara atılmasını konu alıyor.

Filmde, Sedat ve Fikret, aynı mahallede büyümüş ve Kadırgaspor'a gönül vermiş iki gençtir. Kadırgaspor, maddi sıkıntılar nedeniyle kapanma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Sedat ve Fikret, takımı kurtarmak için bir plan yaparlar.

Planlarına göre, takımı kurtaracak bir futbolcuyu transfer etmek isterler. Transfer için gerekli parayı bulmak için Sedat, eski sevgilisi Nazlı'nın abisi olan Reşat'tan borç ister. Reşat, Sedat'a senet karşılığı parayı verir.

Sedat, parayı alıp transfer için harekete geçer. Ancak bu sırada başına daha önce hesaba katmadığı bir iş gelir. Sedat, bir yandan Cengiz adında bir adamla mücadele ederken, bir yandan da Tarık adında bir adamın peşinden koşmak zorunda kalır.

Sedat, bu süreçte Fikret'in de yardımıyla türlü maceralara atılır. Sedat ve Fikret, sonunda takımı kurtarmayı başarabilecekler midir?