56 Görüntülenme
Yaşamak Güzel Şey izle
7.4 IMDB Puanı

Yaşamak Güzel Şey izle

(Yasamak Güzel Sey)
Senaryo Müfit Can Saçinti
Yaşamak Güzel Şey (2017) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Yaşamak Güzel Şey Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Yaşamak Güzel Şey, 2017 yapımı bir Türk komedi-drama filmidir. Müfit Can Saçıntı'nın yönettiği ve başrolünde yer aldığı film, yaşam koşullarına boyun eğen, pısırık bir adam olan Müfit'in, başına gelen talihsiz bir olaya başkaldırması ile bir anti kahramana dönüşmesini ve hayatın güzelliklerini keşfetmesini konu alıyor.

Film, İstanbul'da yaşayan Müfit'in hikayesini anlatıyor. Müfit, sıradan bir adamdır. Hayattan pek bir beklentisi yoktur. İşinde ve özel hayatında başarısızdır. Her gün aynı şeyleri yaparak hayatını sürdürmektedir.

Bir gün, Müfit'in başına talihsiz bir olay gelir. Bu olay, Müfit'in hayatını tamamen değiştirir. Müfit, bu olaydan sonra içinde bulunduğu hayatı ve dayatılan sistemi sorgular. Kendisine ve hayata karşı başkaldırmaya başlar.

Müfit, bu süreçte birçok yeni şey keşfeder. Hayatın güzelliklerini ve değerini öğrenir. Kendine ve başkalarına karşı daha cesur ve özgüvenli olur.