98 Görüntülenme
Adam by Eve: A Live in Animation Full HD 1080p izle
6.2 IMDB Puanı

Adam by Eve: A Live in Animation Full HD 1080p izle

(Adam by Eve: A Live in Animation)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 58 dakika
Yönetmen
Senaryo Nobutaka Yoda
Oyuncular , ,
Adam by Eve: A Live in Animation (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Adam by Eve: A Live in Animation Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ "Adam by Eve: A Live in Animation," klasik hikayeden ilham alan rüya gibi bir deneyim olarak tanımlanıyor. Hikaye, anime, canlı çekim ve müziğin bir araya gelmesiyle anlatılıyor. Fakat hikayenin doğrudan "Adem ve Havva" hikayesini takip etmediğini bilmek önemli.

Film, Aki adlı liseli bir kızın hikayesini anlatıyor. Arkadaşı Taki aniden ortadan kaybolunca Aki onu aramaya koyulur. Bu onu, "Hitotsume-sama" adlı gizemli bir varlık tarafından yaratılmış tuhaf bir Shibuya bölgesine götürür. Bu bölge ne rüya ne de gerçektir. Aki burada Taki'nin sesinden rehberlik alır ve bir dizi olayla karşılaşır.

Filmin konusu tam olarak net değil, çünkü deneyimsel bir film olarak tanımlanıyor. Hikaye izleyiciyi düşünmeye ve hissetmeye teşvik ediyor. Film, gerçeklik algıları, kimlik arayışı, özgürlük ve başkalarıyla iletişim kurma gibi temaları keşfedebilir.