61 Görüntülenme
Kırmızı Türkçe Dublaj 1080p izle
7.0 IMDB Puanı

Kırmızı Türkçe Dublaj 1080p izle

(Turning Red)
Yönetmen
Senaryo Domee Shi, Julia Cho, Sarah Streicher
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 10 ödül & 90 adaylık. total
Kırmızı (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Kırmızı Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Mei Lee (Rosalie Chiang), 13 yaşında, annesine karşı fazlasıyla itaatkar, Toronto'da yaşayan bir Çinli-Kanadalı öğrencidir. Arkadaşlarıyla takılmayı, 4*Town adında bir erkek grubuna hayran kalmayı ve en önemlisi de "iyi bir kız" olmayı sever.

Fakat Mei, ergenliğin getirdiği değişimlerle boğuşmaktadır. Heyecanlandığında veya stres altındayken dev bir kırmızı pandaya dönüşmektedir. Bu durum onu utandırır ve kontrol etmesi zor olur.

Mei, annesi Ming (Sandra Oh) ile de karmaşık bir ilişkiye sahiptir. Ming, Mei'yi her zaman korumaya ve kontrol etmeye çalışan, aşırı korumacı bir annedir. Mei ise annesinden bağımsız olmak ve kendi kimliğini bulmak istemektedir.

Bir gün Mei, 4*Town'ın konserine gitmek için arkadaşlarıyla plan yapar. Fakat konsere gitmeden önce heyecanlanır ve kırmızı pandaya dönüşür. Arkadaşları onu saklamaya çalışır fakat Mei'nin dönüşümü kontrolden çıkar ve şehirde büyük bir karmaşaya neden olur.