51 Görüntülenme
Başka Gün Öl 1080p Full HD izle
6.1 IMDB Puanı

Başka Gün Öl 1080p Full HD izle

(Die Another Day)
Yönetmen
Senaryo Ian Fleming, Neal Purvis, Robert Wade
Ödüller 6 ödül & 36 Adaylık.
Başka Gün Öl (2002) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Başka Gün Öl Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Film, Kuzey Kore'de başlıyor. James Bond (Pierce Brosnan), Kuzey Koreli bir general olan Moon'u (Will Yun Lee) öldürmeye çalışır. Ancak, Bond, Moon tarafından yakalanır ve hapse atılır.

Bond, hapishaneden kaçmayı başarır ve Londra'ya geri döner. Ancak, M (Judi Dench), Bond'un Kuzey Kore'de ele geçirildiğini ve işkence gördüğünü öğrenince onu görevden alır.

Bond, M'in kararını kabul etmez ve kendi başına Kuzey Kore'ye geri döner. Bond, Moon'un öldürülmesinden sorumlu olan ve dünyayı kontrol etmek isteyen bir İngiliz ajanı olan Gustav Graves'i (Toby Stephens) bulmaya çalışır.

Bond, Graves'i takip ederek Jamaika'ya gelir. Jamaika'da, Graves'in eski sevgilisi olan Jinx (Halle Berry) ile tanışır. Jinx, Bond'a Graves'in planlarını öğrenmesine yardımcı olur.

Bond ve Jinx, Graves'in bir uydu fırlatma tesisini ele geçirdiğini öğrenir. Graves, bu uyduyu kullanarak dünyayı karanlığa boğmayı planlamaktadır.

Bond ve Jinx, Graves'i durdurmak için son bir savaşa girerler.