52 Görüntülenme
Beni Seven Casus izle (1977)
7.0 IMDB Puanı

Beni Seven Casus izle (1977)

(The Spy Who Loved Me)
Yönetmen
Senaryo Christopher Wood, Richard Maibaum, Ian Fleming
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 4 ödül & 12 adaylık. total
Beni Seven Casus (1977) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Beni Seven Casus Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ 1977 yapımı The Spy Who Loved Me (Beni Seven Casus), 007 James Bond serisinin onuncu filmidir. Roger Moore, üçüncü kez Bond rolünde izleyici karşısına çıkar. Film, Ian Fleming'in romanından esinlenerek özgün bir hikaye anlatır.

Soğuk Savaş'ın gergin havasında, İngiliz ve Rus nükleer denizaltıları gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Her iki ülke de, diğerinin bu saldırıdan sorumlu olduğunu düşünerek gerginlik tırmanır. James Bond, bu olayları araştırmak üzere görevlendirilir.

Bond, araştırması sırasında, Rus ajanı Anya Amasova (Barbara Bach) ile karşı karşıya gelir. Amasova da aynı görev için peşindedir. Ancak, ikisi de düşman olarak değil, birbirlerine yardım ederek ortak bir düşmanı ararlar: Karl Stromberg (Curt Jürgens) adlı megaloman bir milyarder.

Stromberg, nükleer denizaltıları ele geçirip, dünyayı yok etmekle tehdit etmektedir. Bond ve Amasova, Stromberg'in su altı üssüne ulaşmak ve onu durdurmak için iş birliği yaparlar.