70 Görüntülenme
Black Adam HD Film izle
6.3 IMDB Puanı

Black Adam HD Film izle

(Black Adam)
Senaryo Adam Sztykiel, Rory Haines, Sohrab Noshirvani
Ödüller 1 ödül & 8 Adaylık.
Black Adam (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Black Adam Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Black Adam, antik tanrıların kudretine denk özel güçler kazanan ve binlerce yıl tutsak kaldıktan sonra özgürlüğüne kavuşan anti-kahraman Black Adam'ın hikayesini konu ediyor. 5000 yıl önce Black Adam, antik tanrıların güçlerine sahip olur. Ancak, güçlerini kötülük için kullanmak isteyen Black Adam, Kahndaq'ın halkına zulmeder.

Black Adam, Shazam tarafından yenilir ve Shazam'ın mezarına hapsedilir. 5000 yıl sonra, Black Adam, Shazam'ın mezarından kurtulur ve modern dünyaya gelir. Black Adam, Kahndaq'ı geri almak ve adaleti sağlamak için harekete geçer.

Film, Dwayne Johnson'ın canlandırdığı Black Adam'ın hikayesini anlatıyor. Filmde ayrıca Aldis Hodge, Noah Centineo, Sarah Shahi, Quintessa Swindell ve Pierce Brosnan rol alıyor.

Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstleniyor. Filmin senaryosunu Adam Sztykiel, Rory Haines ve Sohrab Noshirvani yazıyor. Filmin müziklerini Pinar Toprak besteliyor.