70 Görüntülenme
Bozkır – Kuşlara Bak Kuşlara 2019 izle
3.4 IMDB Puanı

Bozkır – Kuşlara Bak Kuşlara 2019 izle

(Bozkir: Kuslara Bak Kuslara)
Senaryo Mehmet Tanrisever
Ödüller 52 ödül & 14 Adaylık.
Bozkır - Kuşlara Bak Kuşlara (2019) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Bozkır - Kuşlara Bak Kuşlara Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Bozkır - Kuşlara Bak Kuşlara, 2019 yılında vizyona giren, Mehmet Tanrısever tarafından yönetilen ve yazılan bir dram filmidir. Filmde, Konya'nın Bozkır ilçesinde yaşayan Abdullah ve Çolak Ziya'nın, bir gün asker arkadaşları Testici Bekir'in evinde karşılaştıktan sonra yaşadıkları olaylar anlatılıyor.

Bozkır - Kuşlara Bak Kuşlara, 2019 yılında vizyona giren, Mehmet Tanrısever tarafından yönetilen ve yazılan bir dram filmidir. Filmde, Konya'nın Bozkır ilçesinde yaşayan Abdullah ve Çolak Ziya'nın, bir gün asker arkadaşları Testici Bekir'in evinde karşılaştıktan sonra yaşadıkları olaylar anlatılıyor.

Abdullah ve Çolak Ziya, silah çerçiliği yaparak hayatlarını kazanan iki arkadaştır. Abdullah, sözüne sadık, dürüst ve mert bir adamdır. Çolak Ziya ise, biraz daha gevşek ve eğlenceye düşkün biridir. Süheyla, eşinin bir gün önce namus belasına karıştığını ve hapse düştüğünü söyler. Abdullah ve Çolak Ziya, Testici Bekir'i kurtarmak için bir plan yapmaya başlarlar. Film, iki arkadaşın namus uğruna verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Serkan Keskin, Ercan Kesal, Ezgi Mola, Tansel Öngel, Nazan Kesal, Kaan Yıldırım, Ulaş Tuna Astepe, Ahmet Mümtaz Taylan, Erkan Bektaş, Erkan Sever, Nur Sürer, Hakan Eratik, Ayberk Atilla, Mehmet Özgür ve Emrah Akduman yer alıyor.