137 Görüntülenme
Doru Macera Ormanı 2022 izle

Doru Macera Ormanı 2022 izle

(Doru Gökkusagi Ormani)
Yönetmen
Senaryo Özge Ceylan, Ali Salman
Doru Macera Ormanı (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Doru Macera Ormanı Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Doru Macera Ormanı, 2022 yılında Ercan Güleryüz tarafından çekilmiş bir Türk çocuk animasyon filmidir. Film, Doru ve arkadaşlarının, bir hayvan sirkinde zorla tutulan tay Alaca'yı kurtarmak için yaşadıkları maceraları anlatıyor.

Alaca, ormanda kamp yapmakta olan bir hayvan sirki tarafından kaçırılır. Sirkin sahibi Kinyas, onun para kazanmayı planlamaktadır. Doru ve diğer sürü üyeleri, Alaca'yı o sirkten bir an önce kurtarmalılardır. Fakat bu iş hiç de kolay olmayacaktır.

Doru ve arkadaşı sirkten kaçmayı başarırlar. Fakat kaçtıkları at arabasının içinde onları bekleyen bir sürpriz vardır. Bu sürpriz; bebek maymun Şöbi'dir. Doru, Karatay, Yaman ve Muhtar, ormandaki tüm tehlikelere rağmen, küçük maymunu annesine kavuşturmaya kararlıdırlar.

Doru ve arkadaşları, Alaca'yı ve Şöbi'yi kurtarmak için zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Yolculukları sırasında, ormanın gizemli yerlerini keşfederler ve yeni arkadaşlar edinirler.

Film, arkadaşlığın önemini, iyiliğin her zaman kazanacağını ve doğanın güzelliğini anlatan bir animasyon filmidir. Filmin başrollerinde Doru, Karatay, Alaca ve Şöbi yer alıyor.