73 Görüntülenme
Görümce Yerli Film izle
5.0 IMDB Puanı

Görümce Yerli Film izle

(Görümce)
Senaryo Gupse Ozay
Görümce (2016) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Görümce Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Görümce, 2016 yılında vizyona giren bir Türk komedi filmidir. Film, erkek kardeşini çok seven ve onu herkesten kıskanan bir kadının, kardeşinin sevgilisini evlilikten vazgeçirmek için yaptığı planları anlatmaktadır.

Filmde, Yeliz (Demet Özdemir), erkek kardeşi Ahmet'e (Oğuzhan Koç) çok düşkündür. Yeliz, annesi ve babasının ölümünden sonra Ahmet'i tek başına büyütmüştür. Yeliz, Ahmet'i herkesten kıskanır ve onu kimseye kaptırmak istemez.

Bir gün, Ahmet, Deniz (Aslı Bekiroğlu) adında bir kıza aşık olur. Yeliz, Deniz'i Ahmet'ten ayırmak için çeşitli planlar yapar. Yeliz, Deniz'in kötü bir insan olduğunu Ahmet'e anlatmaya çalışır. Ancak, Ahmet, Deniz'e aşıktır ve Yeliz'in planları işe yaramaz.

Sonunda, Yeliz, Deniz'i tanımaya başlar ve onu sevmeye başlar. Yeliz, Deniz'in Ahmet'e iyi bir eş olacağını fark eder ve Deniz'i Ahmet ile evlendirmeye karar verir.

Görümce, komedi dolu bir filmdir. Film, aynı zamanda, aile bağları ve aşk üzerine de düşündürücü mesajlar vermektedir.

Filmin eleştirmenlerden aldığı yorumlar genel olarak olumludur. Film, oyunculuk performansları, hikayesi ve mesajı ile beğeni toplamıştır.