65 Görüntülenme
Guillermo del Toro sunar: Pinokyo Türkçe Dublaj 1080p izle
7.6 IMDB Puanı

Guillermo del Toro sunar: Pinokyo Türkçe Dublaj 1080p izle

(Guillermo del Toro's Pinocchio)
Senaryo Guillermo del Toro, Patrick McHale, Carlo Collodi
Ödüller 1 Oscar Kazandı. 74 ödül & 125 adaylık. total
Guillermo del Toro sunar: Pinokyo (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Guillermo del Toro sunar: Pinokyo Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Guillermo del Toro’s Pinocchio, 2022 yapımı bir stop-motion animasyon filmidir. Film, Carlo Collodi'nin klasik masalının daha karanlık ve daha gerçekçi bir versiyonunu sunuyor. Filmin yönetmenliğini Guillermo del Toro ve Mark Gustafson üstleniyor.

Film, 1930'lu yıllarda İtalya'da geçiyor. Geppetto adında bir marangoz, Pinocchio adında bir tahta kukla yapar. Pinocchio, Geppetto'nun gerçek bir oğlu olmasını ister ve dileği gerçekleşir. Ancak, Pinocchio'nun gerçek bir çocuk olabilmesi için üç görevi yerine getirmesi gerekir: yalan söylememek, doğruyu söylemek ve okula gitmek.

Pinocchio, bu görevleri yerine getirmek için zorlu bir yolculuğa çıkar. Yolculuğu sırasında, kötü kalpli bir kukla ustası, bir kurt ve bir kedi gibi tehlikelerle karşılaşır. Ancak, Pinocchio, her seferinde doğruyu söylemek ve iyilik yapmak için elinden geleni yapar.