47 Görüntülenme
Gündüz Vardiyası HD Film izle
6.1 IMDB Puanı

Gündüz Vardiyası HD Film izle

(Day Shift)
Yönetmen
Senaryo Tyler Tice, Shay Hatten
Ödüller 2 ödül & 2 Adaylık.
Gündüz Vardiyası (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Gündüz Vardiyası Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Day Shift, 2022 yılı Amerikan yapımı aksiyon komedi filmidir. Yönetmenliğini J.J. Perry üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Jamie Foxx, Snoop Dogg, Dave Franco, Natasha Liu Bordizzo, Oliver Masucci, Steve Howey ve Karla Souza yer almaktadır.

Film, Kaliforniya'nın San Fernando Vadisi'nde geçmektedir. Bud Jablonski (Jamie Foxx), görünüşte sıradan bir havuz temizleyicisidir. Ancak aslında, Uluslararası Vampir Avcıları Birliği (IVU) için çalışan bir vampir avcısıdır. Bud, kızı Nina'ya (Natasha Liu Bordizzo) iyi bir hayat sunmak için mücadele etmektedir. Vampir avcılığı işi, Bud'ın kızını desteklemek için tek geçim kaynağıdır.

Bir gün, Bud, IVU'nun yeni bir görevi için görevlendirilir. Bu görev, Bud'ın en zorlu görevi olacaktır. Görev, Los Angeles'taki bir vampir çetesini yok etmektir. Bu çete, vampirlerin insan kanı içmeden yaşamalarını sağlayan bir serum geliştirmiştir. Bu serum, vampirlerin topluma karışmasını ve insanlığı tehdit etmesini sağlamaktadır.