57 Görüntülenme
Günışığında Suikast HD Film izle
6.7 IMDB Puanı

Günışığında Suikast HD Film izle

(The Living Daylights)
Yönetmen
Senaryo Richard Maibaum, Michael G. Wilson, Ian Fleming
Ödüller 3 ödül & 7 Adaylık.
Günışığında Suikast (1987) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Günışığında Suikast Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ 1987 yapımı The Living Daylights (Gün Işığında Suikast), James Bond serisinin 15. filmidir. Roger Moore'dan sonra Bond rolünü Timothy Dalton devralır. Film, Ian Fleming'in iki kısa öyküsünden ve bir özgün hikayeden esinlenerek uyarlanmıştır.

Hikaye, James Bond'un, Rusya'dan kaçmaya çalışan bir generalin peşine düşmesiyle başlar. Bond, generalin aslında KGB tarafından öldürülmek üzere tuzağa düşürüldüğünü öğrenir. Bu olay, Bond'u, KGB'de yeni bir politika uygulandığını ortaya çıkarmaya yöneltir: Defektorların öldürülmesi.

Bond, KGB'nin yeni lideri Pushkin ile karşı karşıya gelir. Aynı zamanda, Afganistan'da bir Sovyet silah tüccarıyla iş birliği yapan, güzel ve ölümcül bir çellocu olan Kara Milovy ile de yolları kesişir.

The Living Daylights, Soğuk Savaş'ın son döneminde geçen casusluk gerilimi ve aksiyonu bir araya getiren bir James Bond filmidir. Film, politik karmaşa, ihanet ve aşk temalarını işler.