61 Görüntülenme
Hababam Sınıfı Üç Bucuk izle
2.9 IMDB Puanı

Hababam Sınıfı Üç Bucuk izle

(Wacky Class 3,5)
Yönetmen
Senaryo Kemal Kenan Ergen
Ödüller 1 ödül
Hababam Sınıfı Üç Bucuk (2005) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Hababam Sınıfı Üç Bucuk Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Hababam Sınıfı Üç Buçuk, 2005 yapımı bir Türk komedi filmidir. Ertem Eğilmez tarafından yönetilen film, Rıfat Ilgaz'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Filmde Kemal Sunal, Şener Şen, Halit Akçatepe, Adile Naşit, ve Münir Özkul rol alıyor.

Film, bir türlü iflah olmayan Hababam Sınıfı'nın okul müdürü Deli Bedri'ye karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Deli Bedri, Hababam Sınıfı'nı bu kez kesin göndermek niyetindedir. Karısı Deli Bedriye ve oğlu Feza ile beraber okula taşınır.

Türlü numaralarla onlardan kurtulmaya kararlıdır. Deli Bedriye'yi de çok geçmeden düşmanları arasına katan Hababam Sınıfı'nı yeni sürprizler beklemektedir. Okul koridorlarında yeni bir kovalamaca başlar.

Film, Hababam Sınıfı serisinin 5. filmidir. Filmde, Hababam Sınıfı'nın okul müdürü Deli Bedri'nin, sınıfı okuldan göndermek için başvurduğu komik ve ilginç yöntemler anlatılıyor. Film, Hababam Sınıfı'nın yaramazlıkları ve Deli Bedri'nin komik tavırları ile izleyicileri kahkahalara boğuyor.