57 Görüntülenme
Lanet: Ervah Cinleri izle
5.0 IMDB Puanı

Lanet: Ervah Cinleri izle

(Lanet: Ervah Cinleri)
Yönetmen
Senaryo Asiye Cenk Gündüz, Teoman Gündüz
Lanet: Ervah Cinleri (2017) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Lanet: Ervah Cinleri Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Lanet: Ervah Cinleri, 2017 yılında gösterime giren, Teoman Gündüz'ün yönettiği bir Türk korku filmidir. Film, sinema bölümü okuyan dört öğrencinin, terk edilmiş bir köyde araştırma yaparken başlarına gelen korkunç olayları konu alıyor.

Filmde, dört genç, köyde yaşanan bazı gerçeküstü olayları araştırmak için yola çıkıyor. Köye vardıkları ilk andan itibaren tuhaf olaylar yaşamaya başlıyorlar. Köyde yaşayan insanların tavırları, doğanın garip sesleri ve geceleri gördükleri hayaletlere benzeyen yaratıklar, gençleri korkutmaya başlıyor.

Gençlerin araştırmaları ilerledikçe, köyün geçmişindeki karanlık sırları ortaya çıkıyor. Köyde, çok eski zamanlarda bir cin laneti olduğu ve bu lanetin köyün sakinlerini ele geçirdiği anlaşılıyor. Gençler, bu laneti kaldırmak için mücadele etmek zorunda kalıyorlar.

Film, found footage (buluntu film) tekniğiyle çekilmiştir. Bu teknik, filmin olayların gerçekliğini vurgulamak için kullanılmıştır. Film, korku sahneleri ve gerilim dolu atmosferiyle izleyicileri etkilemeyi başarıyor.

Lanet: Ervah Cinleri, Türk korku sinemasının önemli filmlerinden biri olarak kabul ediliyor. Film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu yorumlar aldı.