74 Görüntülenme
Misafir Yerli Film izle
4.8 IMDB Puanı

Misafir Yerli Film izle

(The Visitor)
Yönetmen
Senaryo Mehmet Eryilmaz
Ödüller 4 ödül & 4 Adaylık.
Misafir (2015) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Misafir Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Misafir, 2015 yılında vizyona giren, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat'ın üstlendiği, başrollerinde Esra Dermancıoğlu ve Hacı Ali Konuk'un yer aldığı bir komedi filmidir. Film, bir gecekonduda yaşayan, geçimini hırsızlıkla sağlayan, saf ve iyi kalpli bir adam olan Merdiven Baba'nın (Hacı Ali Konuk) hayatını konu alır.

Merdiven Baba, bir gecekonduda eşi ve iki çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Geçimini hırsızlıkla sağlayan Merdiven Baba, aslında saf ve iyi kalpli bir adamdır. Bir gün, bir apartmanda hırsızlık yaparken, apartmanda yaşayan bir kadın olan Leyla (Esra Dermancıoğlu) ile tanışır. Leyla, Merdiven Baba'ya karşı bir şeyler hissetmeye başlar.

Merdiven Baba, Leyla'ya aşık olur. Ancak Leyla'nın zengin bir aileden geldiğini öğrenen Merdiven Baba, ona olan aşkını saklamaya başlar. Leyla ise Merdiven Baba'ya olan aşkını itiraf eder.

Merdiven Baba, Leyla'nın aşkına karşılık verebilmek için hırsızlıktan vazgeçmeye ve bir iş bulmaya karar verir. Ancak, hırsızlıktan vazgeçmesi kolay olmaz.

Film, Merdiven Baba'nın aşkı, hırsızlıktan vazgeçme çabaları ve saf ve iyi kalpliliği üzerinden bir komedi hikayesi anlatıyor.