41 Görüntülenme
Ölüm Yarışı 1080p Full HD izle
6.4 IMDB Puanı

Ölüm Yarışı 1080p Full HD izle

(Death Race)
Senaryo Paul W.S. Anderson, Robert Thom, Charles B. Griffith
Ödüller 1 ödül & 5 Adaylık.
Ölüm Yarışı (2008) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Ölüm Yarışı Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ 2008 yapımı Ölüm Yarışı filmi, 2012 yılında çöküş noktasına gelen Amerikan ekonomisi ve artan suç oranları sonucunda hapishane sisteminin özel şirketler tarafından işletilmeye başlandığı bir gelecekte geçmektedir.

Bu hapishanelerden biri olan Terminal Island'da, mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayan ve internet üzerinden yayınlanan kafes dövüşleri düzenlenmeye başlanır. Bu dövüşler, izleyicileri tarafından büyük ilgi görür ve hapishanenin yöneticileri, dövüşleri daha da heyecanlı hale getirmek için yeni bir konsept geliştirirler: Ölüm Yarışı.

Ölüm Yarışı, mahkumların birbirleriyle yarıştığı ve kazananın hayatta kaldığı, kuralları olmayan bir araba yarışıdır. Bu yarışlar, Terminal Island'daki en popüler eğlence haline gelir ve hapishanenin yöneticileri, Ölüm Yarışı'nı dünyanın her yerinden izleyicilere ulaştırmak için bir televizyon kanalı kurarlar.

Filmin başrolünde, cinayet suçundan haksız yere hüküm giyen Jensen Ames rolünde Jason Statham yer almaktadır. Ames, Ölüm Yarışı'na katılmayı kabul ederse, özgürlüğüne kavuşacaktır. Ancak, bu yarışta hayatta kalmak için, dünyanın en acımasız mahkumlarıyla mücadele etmek zorundadır.