37 Görüntülenme
One Piece Film: Red Film izle
6.7 IMDB Puanı

One Piece Film: Red Film izle

(One Piece Film: Red)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 115 dakika
Yönetmen
Senaryo Brooklyn El-Omar, Tsutomu Kuroiwa, Eiichirô Oda
Ödüller 2 ödül & 3 Adaylık.
One Piece Film: Red (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile One Piece Film: Red Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ One Piece Film: Red, 2022 yapımı bir anime filmidir. Film, Eiichiro Oda'nın One Piece manga serisine dayanmaktadır. Filmin yönetmenliğini Gorō Taniguchi üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Luffy, Shanks, ve Uta yer almaktadır.

Film, dünyanın en iyi sanatçısı olarak bilinen Uta'nın ilk canlı konserini vereceği müzik adası Elegia'da geçiyor. Hasır Şapkalar, korsanlar, Denizciler ve daha birçok hayran, dünyanın dört bir yanından toplanıp "uhrevî" olarak tanımlanan Uta'nın sesiyle eğlenmeye geliyor.

Film, Uta ile ilgili şok edici bir gerçeği ortaya koyuyor. Uta aslında Shanks'ın kızıdır ve Shanks onu yıllar önce koruması için bir müzik adasına bırakmıştır. Ancak Uta, artık babasıyla birlikte yaşamak istemektedir.

Uta'nın konserinin sonunda, Uta'nın gerçek kimliğini ortaya çıkarması ve Shanks'ın kızı olduğunu açıklaması üzerine, Shanks ve Uta'nın geçmişi ortaya çıkar. Shanks, Uta'yı koruması için bir müzik adasına bıraktığını ve Uta'nın annesinin de bir şarkıcı olduğunu açıklar.