75 Görüntülenme
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 1080p Full HD izle
8.2 IMDB Puanı

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok 1080p Full HD izle

(Spider-Man: No Way Home)
Yönetmen
Senaryo Chris McKenna, Erik Sommers, Stan Lee
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 35 ödül & 70 adaylık. total
Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (2021) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Spider-Man: No Way Home (Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok), 2021 yılında vizyona giren ve Marvel Sinematik Evreni'nin (MCU) 27. filmi olan bir Amerikan süper kahraman filmidir. Jon Watts tarafından yönetilen ve Chris McKenna ve Erik Sommers tarafından yazılan filmin başrollerinde Tom Holland, Zendaya, Jacob Batalon, Benedict Cumberbatch, Marisa Tomei, Willem Dafoe, Alfred Molina, Jamie Foxx, Rhys Ifans ve Thomas Haden Church yer alıyor.

Film, Spider-Man: Far From Home (Örümcek-Adam: Evden Uzakta) filminin olaylarından sonra geçmektedir. Mysterio tarafından kimliği açıklanan Peter Parker, Doktor Strange'den yardım ister ve gerçekliğini değiştirmesine yardım etmesini ister. Ancak büyü ters gider ve diğer evrenlerden kötü adamlar MCU'ya geçer.

Peter, Doktor Strange'in yardımıyla diğer evrenlerden gelen kötü adamları kurtarmaya çalışır. Ancak aynı zamanda kimliğinin açıklanmasından kaynaklanan sorunlarla da uğraşması gerekir.

Spider-Man: No Way Home, çoklu evren konseptini MCU'ya dahil eden ilk filmdir. Film, aynı zamanda Tobey Maguire ve Andrew Garfield'ın canlandırdığı Spider-Man'lerin MCU'ya geçişini sağlayan bir olay örgüsüne sahiptir.