72 Görüntülenme
Şöhretler Okulu Yerli Film izle

Şöhretler Okulu Yerli Film izle

(Söhretler Okulu)
Şöhretler Okulu (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Şöhretler Okulu Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Şöhretler Okulu, 2022 yılında vizyona giren bir Türk komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Serkan Yörük, senaristliğini ise Serkan Yörük ve Ozan Ercan üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Ediz Hun, Ogeday Girişken, Kuzey Köker, Nisa Sofiya Aksongur ve Eda Ece yer almaktadır.

Film, Kemal öğretmenin, kızının eğitimine odaklanırken onun oyun arkadaşı olmayı unutması ve Deniz öğretmenin, küçükken babasının kendisiyle yeterince ilgilenmemiş olmasından şikayetçi olmasıyla başlar. Kemal öğretmen, kızı ile kaçırdığı zamanı telafi etmek ve Deniz öğretmene her öğrencinin ne kadar değerli olduğunu kanıtlamak için Deniz öğretmene bir yarış teklif eder. Deniz öğretmen yarışmayı kazanacağını düşündüğünden teklifi kabul eder.

Yarış, Kemal öğretmenin öğrencileri olan yetenekli ancak disiplinsiz öğrencilerinin, Deniz öğretmenin öğrencilerinin karşı karşıya geldiği bir sanat yarışmasıdır. Yarışma boyunca, Kemal öğretmen ve Deniz öğretmen arasında bir rekabet başlar. Ancak, yarışma ilerledikçe, Kemal öğretmen ve Deniz öğretmenin, öğrencilerine olan sevgisi ve bağlılığı sayesinde rekabet arkadaşlığa dönüşür.

Yarışmanın sonunda, Kemal öğretmenin öğrencileri birinci olur. Ancak, Kemal öğretmen ve Deniz öğretmen için önemli olan şey, öğrencilerinin kazanması değil, öğrencilerinin kendilerini geliştirmeleri ve kendilerine olan güvenlerini kazanmalarıdır.

Şöhretler Okulu, çocukların hayallerinin peşinden gitmelerini ve kendilerini geliştirmelerini teşvik eden bir filmdir. Film, aynı zamanda, eğitim ve rekabet üzerine de düşündürücü bir mesaj vermektedir.

Filmin eleştirmenlerden aldığı yorumlar genel olarak olumludur. Film, oyuncuların performansları, eğlenceli hikayesi ve mesajı ile beğeni toplamıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın