59 Görüntülenme
The Batman Türkçe Dublaj 1080p izle
7.8 IMDB Puanı

The Batman Türkçe Dublaj 1080p izle

(The Batman)
Yönetmen
Senaryo Matt Reeves, Peter Craig, Bob Kane
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. 33 ödül & 163 adaylık. total
The Batman (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile The Batman Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ The Batman, Matt Reeves tarafından yönetilen ve yazılan 2022 yapımı Amerikan süper kahraman filmidir. DC Comics karakteri Batman'e dayanan film, Robert Pattinson'ın Bruce Wayne / Batman rolünü üstlendiği ilk filmdir. Filmde Pattinson'a Zoë Kravitz, Paul Dano, Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard, Andy Serkis ve Colin Farrell eşlik ediyor.

Film, Bruce Wayne'in ikinci yılını Batman olarak anlatıyor. Gotham City'de bir seri katil, şehrin seçkinlerini hedef alarak bir dizi sadist ve hain saldırı gerçekleştiriyor. Batman, katilin kimliğini ve motivasyonunu bulmak için soruşturmaya başlar.

Batman, katilin Riddler olarak bilinen bir psikopat olduğunu keşfeder. Riddler, Gotham City'nin yozlaşmasına öfkeli bir adamdır ve Batman'i şehrin karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya zorlar.

Film, Batman karakterinin kökenlerini ve Gotham City'nin karanlık tarafını araştırıyor. Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı ve gişede büyük bir başarı elde etti.