60 Görüntülenme
The Pope’s Exorcist Türkçe Dublaj 1080p izle
6.1 IMDB Puanı

The Pope’s Exorcist Türkçe Dublaj 1080p izle

(The Pope's Exorcist)
Yönetmen
Senaryo Michael Petroni, Evan Spiliotopoulos, R. Dean McCreary
The Pope’s Exorcist (2023) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile The Pope’s Exorcist Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ 1990 yılında, Vatikan'ın baş şeytan kovucusu olan Peder Gabriele Amorth, Giovanni adında genç bir çocuğun ele geçirildiğini araştırmak üzere çağrılır. Giovanni, farklı dillerde konuşmak, havaya yükselmek ve insanüstü güç sergilemek de dahil olmak üzere, şeytani ele geçirmenin tüm işaretlerini sergiliyor.

Peder Amorth, Giovanni'ye şeytan çıkarma işlemi yapmaya başlar, ancak iblisin güçlü olduğu ortaya çıkar. Peder Amorth çok geçmeden sıradan bir ele geçirme vakasıyla değil, Vatikan'ın en üst düzeylerine ulaşan şeytani bir komployla karşı karşıya olduğunu fark eder.

Peder Amorth komployu araştırırken Vatikan'ın yüzyıllardır saklamaya çalıştığı karanlık bir sırrı ortaya çıkarır. Ayrıca şeytana karşı verdiği mücadelede yalnız olmadığını da öğrenir. Genç bir gazeteci ve Vatikanlı bir kardinalin yardımıyla Peder Amorth, komployu durdurmak ve Giovanni'nin ruhunu kurtarmak için zamana karşı yarışmak zorundadır.