47 Görüntülenme
Uçak 1080p Full HD izle
6.5 IMDB Puanı

Uçak 1080p Full HD izle

(Plane)
Senaryo Charles Cumming, J.P. Davis
Uçak (2023) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Uçak Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Uçak, 2023 Amerikan yapımı aksiyon gerilim filmidir. Jean-François Richet tarafından yönetilen ve Charles Cumming ve J. P. Davis tarafından yazılan filmin başrollerinde Gerard Butler, Mike Colter, Yoson An ve Tony Goldwyn yer alıyor. Film, bir yolcu uçağının korkunç bir fırtına sırasında bir savaş bölgesinde zorunlu iniş yapmasını konu alıyor. Pilot Brodie Torrance (Butler), yolcuları kurtarmak için savaşçı çeteyle savaşmak zorunda kalır.

Film, Brodie Torrance'ın, yolcuları kurtarmak için her şeyi yapmaya kararlı, deneyimli bir pilot olarak başlıyor. Ancak, uçağı fırtınaya yakalandığında ve savaş bölgesinde zorunlu iniş yaptığında, Brodie'nin hayatı tehlikeye girer.

Yolculardan biri olan Louis Gaspare (Colter), bir FBI ajanı ve suçlu olduğu iddia edilen bir adamdır. Brodie, Gaspare'nin yardımına ihtiyacı olduğunu fark eder, ancak Gaspare'nin kendi planları vardır.

Brodie ve Gaspare, yolcuları kurtarmak ve savaşçı çeteden kaçmak için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Ancak, bu görevi başarmaları için, birbirlerine güvenmeleri ve birbirlerinin gizli sırlarını öğrenmeleri gerekecektir.