54 Görüntülenme
Venom: Zehirli Öfke 2 izle (2021)
5.9 IMDB Puanı

Venom: Zehirli Öfke 2 izle (2021)

(Venom: Let There Be Carnage)
Yönetmen
Senaryo Kelly Marcel, Tom Hardy
Venom: Zehirli Öfke 2 (2021) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Venom: Zehirli Öfke 2 Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Venom: Let There Be Carnage (Venom: Zehirli Öfke 2), 2021 yılında vizyona giren ve Marvel Comics karakteri Venom'a dayanan bir Amerikan süper kahraman filmidir. Andy Serkis tarafından yönetilen ve Kelly Marcel tarafından yazılan filmin başrollerinde Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams, Naomie Harris ve Stephen Graham yer alıyor.

Film, 2018 yapımı Venom filminin devamıdır. Film, Eddie Brock (Tom Hardy) ve Venom'un, seri katil Cletus Kasady'den (Woody Harrelson) doğan ve Carnage adlı bir simbiyot ile mücadelesini anlatıyor.

Eddie Brock, Venom ile birlikte çalışmayı öğrenmiştir ve artık bir gazeteci olarak kariyerine dönmeyi istemektedir. Ancak, Cletus Kasady hapishanede Carnage ile birleşir ve serbest kaldıktan sonra Eddie ve Venom'a karşı bir intikam planı yapar.

Carnage, Eddie ve Venom'ı yakalar ve onların simbiyotlarını ayırır. Eddie, Venom'dan ayrıldıktan sonra Carnage'ı durdurmak için kendi başına savaşmak zorunda kalır.

Eddie, Venom'a geri döner ve Carnage'ı yenmek için birlikte çalışırlar. Film, Eddie ve Venom'un Carnage'ı yenmesi ve Eddie'nin gazeteci olarak kariyerine geri dönmesiyle sona erer.

Venom: Let There Be Carnage, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, ancak gişede büyük bir başarı elde etti. Dünya çapında 502 milyon dolar hasılat elde ederek, 2021 yılının en yüksek hasılat yapan sekizinci filmi oldu.