44 Görüntülenme
Winnie the Pooh: Kan ve Bal 1080p Full HD izle
2.9 IMDB Puanı

Winnie the Pooh: Kan ve Bal 1080p Full HD izle

(Winnie the Pooh: Blood and Honey)
Senaryo Rhys Frake-Waterfield, A.A. Milne
Winnie the Pooh: Kan ve Bal (2023) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Winnie the Pooh: Kan ve Bal Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Winnie the Pooh: Blood and Honey (2023), Christopher Robin tarafından terk edildikten sonra vahşi katillere dönüşen Winnie the Pooh ve Piglet'i konu alan bir slasher filmidir. Rhys Waterfield tarafından yazılan ve yönetilen film, sevimliliği ve masumiyetiyle bilinen bu karakterlere tamamen sıra dışı bir bakış açısıyla yaklaşıyor ve Winnie'yi karanlık bir hikayenin merkezine oturtuyor.

Film, Christopher Robin'in üniversiteye gitmek için evden ayrılmasından sonra, Winnie the Pooh ve Piglet'in birer vahşi hayvan haline gelmesini konu alıyor. Christopher Robin'den geriye kalan tek şey, Pooh ve Piglet'in karnını doyurmak için avladığı hayvanlardır. Ancak, bir gün Pooh ve Piglet, Christopher Robin'in bir grup arkadaşıyla birlikte tatile geldiği bir eve saldırır.

Winnie the Pooh: Blood and Honey, absürdizme varan kara mizahı ve gerçek korku öğelerini harmanlayan bir film olarak tarif ediliyor. Film, bu yıl içinde seyirciyle buluşması planlanıyor.