66 Görüntülenme
Yenilmezler: Son Oyun izle (2019)
8.4 IMDB Puanı

Yenilmezler: Son Oyun izle (2019)

(Avengers: Endgame)
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. 70 ödül & 133 adaylık. total
Yenilmezler: Son Oyun (2019) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Yenilmezler: Son Oyun Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Yenilmezler: Son Oyun, 2019 yılında vizyona giren ve Marvel Sinematik Evreni'nin (MCU) 22. filmi olan bir Amerikan süper kahraman filmidir. Anthony ve Joe Russo tarafından yönetilen ve Christopher Markus ile Stephen McFeely tarafından yazılan filmin başrollerinde Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan, Danai Gurira, Bradley Cooper, Gwyneth Paltrow, Josh Brolin ve Benedict Cumberbatch yer alıyor.

Film, Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı filminin devamı niteliğindedir. Film, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve evrenin yarısını yok etmesi nedeniyle süperkahramanlar dahil dünyanın yarısı küle dönüşmüştü.

Yenilmezler, Thanos'un yıkımını tersine çevirmek ve kayıplarını geri getirmek için bir araya gelir. Ancak, bunu yapmak için zaman yolculuğu yaparak geçmişe gidip altı Sonsuzluk Taşını da ele geçirmeleri gerekir.

Yenilmezler, geçmişe giderek altı Sonsuzluk Taşını ele geçirmeyi başarır. Ancak, Thanos'un geçmişteki versiyonu da onları durdurmak için harekete geçer.

Yenilmezler, Thanos'u yenmeyi ve evreni kurtarmayı başarır. Ancak, bu süreçte birçok kayıp verirler.

Yenilmezler: Son Oyun, MCU'nun en büyük ve en başarılı filmlerinden biridir. Film, eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük beğeni topladı ve gişede büyük bir başarı elde etti.