72 Görüntülenme
Ali Kundulli 2015 Yerli Film izle
5.3 IMDB Puanı

Ali Kundulli 2015 Yerli Film izle

(Ali Kundilli)
Yönetmen
Senaryo Erkan Ersezer, Cem Gelinoglu
Ali Kundulli (2015) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Ali Kundulli Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Ali Kundilli, 2015 yapımı bir Türk komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Ali Kundilli karakterini de canlandıran Cem Gelinoğlu üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Cem Gelinoğlu, Okan Karacan, Esra Ruşan, Ayşegül Günay ve Eda Ece yer almaktadır.

Film, yeni projeler, icatlar üreten ve yaptığı bu icatların bir gün mutlaka keşfedileceğine ve bu sayede hayallerine kavuşabileceğini düşünen Ali Kundilli karakterinin, çocukluk arkadaşı Vedat ile yaşadığı maceraları anlatıyor.

Ali, mahallenin güzel kızı İlknur'a aşıktır. Ancak, İlknur'un babası, Ali'nin sigortalı bir işe girmeden kızıyla evlenmesine izin vermemektedir. Ali de, sigortalı bir işte çalışmayı reddetmektedir.

Vedat ise, Ali'nin en yakın arkadaşıdır. Vedat, Ali'nin hayallerine inanmaktadır ve ona her zaman destek olmaktadır. Ancak, Vedat'ın da sevdiği kız olan Ayşe'nin babası, Vedat'ın sigortalı bir işe girmeden kızıyla evlenmesine izin vermemektedir.

Ali ve Vedat, hayallerine kavuşmak için birlikte hareket etmeye karar verirler. Ancak, bu süreçte karşılarına çıkan engeller onları zorlayacak ve onları birbirlerine daha da yakınlaştıracaktır.