87 Görüntülenme
Ama 2022 Yerli Film izle

Ama 2022 Yerli Film izle

(AMA)
Yönetmen
Senaryo Nadir Sonmez
Ama (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Ama Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Ama, 2022 yılında vizyona giren bir Türk drama filmidir. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Semih Kaplanoğlu üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Öner Erkan, Esme Madra, İlda Özgürel, Nadir Sönmez, Emrah Özdemir, Büşra Albayrak ve Deniz Göktaş yer almaktadır.

Film, İstanbul'da yaşayan farklı sanat dallarında çalışan beş kişinin hikayesini anlatmaktadır. Bu kişiler, kendi hayatlarında ve sanatlarında yaşadıkları zorluklara rağmen, hayallerinin peşinden gitmeye devam ederler.

Film, kurguyla gerçekliğin iç içe geçtiği bir anlatımla ilerlemektedir. Bu, filmin hem gerçekçi hem de fantastik bir havaya sahip olmasını sağlamaktadır.

Ama, sanatın ve hayal gücünün gücünü vurgulayan bir filmdir. Film, aynı zamanda, modern hayatın karmaşıklığı ve bireysel kimlik arayışı üzerine de düşündürücü bir mesaj vermektedir.

Filmin eleştirmenlerden aldığı yorumlar genel olarak olumludur. Film, oyuncuların performansları, özgün anlatım tarzı ve mesajı ile beğeni toplamıştır.