72 Görüntülenme
Anlatırsam Aşık Olurum Yerli Film izle

Anlatırsam Aşık Olurum Yerli Film izle

(Anlatirsam Asik Olurum)
Yönetmen
Senaryo Yildiz Ertan
Anlatırsam Aşık Olurum (2021) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Anlatırsam Aşık Olurum Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Anlatırsam Aşık Olurum, 2021 yapımı bir Türk romantik komedi filmidir. Gökhan Ayiz'in yönettiği film, üniversitede tanışıp aşık olan Zeynep ve Selçuk'un, erken yaşta evlendikten bir süre sonra ayrılmaya karar vermelerini ve nafaka meselesi yüzünden aralarında yaşanan krizi anlatıyor.

Film, Zeynep ve Selçuk'un hikayesini anlatıyor. Zeynep ve Selçuk, üniversitede tanışıp aşık olurlar. İki genç, birbirlerinden çok etkilenir ve kısa sürede evlenirler.

Ancak, evlilik hayalleri kısa sürede suya düşer. Zeynep ve Selçuk, erken yaşta evlenmiş olmanın zorluklarını yaşamaya başlarlar. İkili, aralarındaki sorunları çözemez ve ayrılmaya karar verir.

Zeynep ve Selçuk'un ayrılığı, nafaka meselesi yüzünden daha da karmaşık bir hal alır. Zeynep, Selçuk'tan nafaka almak ister. Ancak, Selçuk, Zeynep'e nafaka vermeyi reddeder.

Zeynep ve Selçuk, nafaka meselesi yüzünden büyük bir kriz yaşar. İkili, bu krizi çözmek için bir araya gelmek zorunda kalır.