62 Görüntülenme
Babaların Babası izle
5.2 IMDB Puanı

Babaların Babası izle

(Babalarin Babasi)
Senaryo Nuri Ozgul, Senol Zencir
Babaların Babası (2016) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Babaların Babası Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐
Babaların Babası, 2016 yapımı bir Türk komedi filmidir. Filmin yönetmenliğini Rasit Çelikezer, senaristliğini ise Nuri Özgül ve Senol Zencir üstlenmiştir. Filmin başrollerinde Menderes Samancılar, Erdal Cindoruk, Ismail Demirci, Burcu Binici ve Ali Sürmeli yer almaktadır.

Film, İstanbul mafya aleminin en saygı duyulan ismi "Babaların Babası" Necdet Çetin'in, diğer mafya babalarının arkasından iş çevirdiğini öğrenince, onlara bir ders vermek için harekete geçmesini anlatıyor.

Necdet Çetin, birlikte iş yaptığı diğer mafya babalarının, onun uyuşturucu ticaretine karşı olduğu halde, kendi aralarında uyuşturucu ticareti yapmakta olduklarını öğrenir. Bu duruma çok sinirlenen Necdet Çetin, onlara bir ders vermek için harekete geçer.

Necdet Çetin, oğlu Berk'i yanına çağırır ve ona işleri devralmasını söyler. Ancak, Berk, balet olan ve mafya dünyasından uzak bir hayat yaşayan bir gençtir. Berk, babasının isteğini yerine getirmek istemez.

Necdet Çetin, Berk'i eğitmek için en güvendiği adamı Mahmut'u görevlendirir. Mahmut, Berk'i mafya dünyasının kurallarını öğrenmesi için zorlar.

Bu süreçte, Berk, hem babasının dünyasına ayak uydurmaya çalışırken, hem de kendi hayallerini gerçekleştirmeye çalışır.

Film, mafya dünyasının karanlık yüzünü ve aile bağlarının önemini anlatıyor. Film, komedi türünde başarılı bir yapım olarak kabul ediliyor.