48 Görüntülenme
Düşeş 1 – Mafya Sızıntısı izle

Düşeş 1 – Mafya Sızıntısı izle

(Düses 1 - Mafya Sizintisi)
Yönetmen
Senaryo Bilal Kalyoncu
Düşeş 1 - Mafya Sızıntısı (2023) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Düşeş 1 - Mafya Sızıntısı Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Tarkan ve Serkan, ipe sapa gelmeyen iki bıçkın delikanlıdır. Yanlışlıkla internette bir suça karışmaları üzerine ahlak polisi tarafından nezarete alınırlar.

Bu sırada emniyet, ünlü mafya babası Boğa İsmet'e gizli bir operasyon düzenlemek üzeredir. Emniyet, bu sıkıntılı görevde kendi içlerinden bir zayiat vermemek için Tarkan ve Serkan'ı mafyaya sızmak üzere görevlendirir.

Tarkan ve Serkan, bu görevi kabul etmezler ancak emniyetin tehditleri karşısında çaresiz kalırlar. İkili, mafyanın içine sızmak için bir plan yapar.

Tarkan, Boğa İsmet'in kızını etkilemek için bir girişimde bulunur. Serkan ise Boğa İsmet'in sağ kolu olan Cemal'e kendini sevdirmeye çalışır.

Tarkan ve Serkan, mafyanın içine sızmayı başarırlar ancak bu hiç de kolay değildir. İkili, bir yandan mafyanın tehlikeli işlerinden kurtulmaya çalışırken, bir yandan da emniyete bilgi sızdırmaya çalışırlar.

Düşeş 1 - Mafya Sızıntısı, komedi türünde bir filmdir. Film, bolca espri ve kahkaha içeriyor. Filmin başrollerinde Doğu Demirkol, Burak Satıbol, Onur Buldu ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başarılı performansları öne çıkıyor.

Film, eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Filmin, oyunculukları, komedisi ve hikayesi övgüyle karşılandı.