49 Görüntülenme
Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan izle
2.6 IMDB Puanı

Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan izle

(Hep Yek 5: Bizim Seyimiz Mi Altan)
Yönetmen
Senaryo Bilal Kalyoncu
Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Altan ve Gürkan, Ali Kapan ve adamlarının intikamından kurtulmak için Gürkan'ın dayısı Ferruh'un aracılığıyla Aşiret'in korumasını altında güvende olacaklarını düşünürler. Ancak onlar beklentilerinin aksine kendilerini kaçak yollarla ülkeye giren göçmenlerden beter bir halde bulurlar.

Bu sırada Ali Kapan ve adamları da hapishaneden kaçmayı başarırlar ve Altan ve Gürkan'ın peşine düşerler. Altan ve Gürkan, Aşiret'in korumasından kurtulmak ve Ali Kapan ve adamlarından kaçmak için mücadele etmek zorunda kalırlar.

Hep Yek 5: Bizim Şeyimiz mi Altan, komedi türünde bir filmdir. Film, bolca aksiyon, komedi ve macera içeriyor. Filmin başrollerinde İnan Ulaş Torun ve Önder Açıkbaş'ın başarılı performansları öne çıkıyor.

Film, eleştirmenlerden karışık yorumlar aldı. Bazı eleştirmenler filmi eğlenceli ve özgün buldular, ancak bazıları filmi klişe ve saçma buldular.