64 Görüntülenme
Katakulli 3: Tuzak izle

Katakulli 3: Tuzak izle

(Katakulli 3: Tuzak)
Katakulli 3: Tuzak (2022) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Katakulli 3: Tuzak Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Kemal (Yağız Can Konyalı) ve İsabel (Jéssica May Drociunas), mutlu bir evliliğe sahip iki eski hırsızdır. Ancak, geçmişleri onları bir kez daha yakalar.

Bir mafya patronu olan Rocco (Somer Karvan), Kemal ve İsabel'den karısının kendisinden kaçırdığı oğlunu kaçırmalarını ister. Kemal ve İsabel, bu işi yapmak istemese de, Rocco'nun kendilerine olan borçlarını ödemek için bu işi yapmak zorunda kalırlar.

Çocuğunu kurtarmak için bir maceraya atılan Kemal ve İsabel, bu süreçte kendilerini birbirinden uzaklaştıracak bir dizi olay yaşar.

Film, aşkın, dostluğun ve ailenin önemini konu alıyor. Film, aynı zamanda eğlenceli ve heyecan dolu bir macera filmi olarak dikkat çekiyor.

Filmin çekimleri İstanbul, Ankara ve Antalya'da yapılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda Yağız Can Konyalı, Jéssica May Drociunas, Serra Pirinç, Somer Karvan, Süeda Çil, Murat Akkoyunlu, Erkan Kolçak Köstendil, Ayşegül Günay gibi isimler yer almaktadır.