61 Görüntülenme
Me Nokta Ali 2021 izle
3.2 IMDB Puanı

Me Nokta Ali 2021 izle

(Me Nokta Ali)
Me Nokta Ali (2021) izle ⚡ 1080p 4K film izleme kalitesi ile Me Nokta Ali Full HD HDfilmizlefan ile film seyredin ⭐ Me Nokta Ali, 2021 yılında vizyona giren, yönetmenliğini ve senaristliğini Ali Atay'ın üstlendiği, başrollerinde Ali Atay, Hande Doğandemir, Cengiz Bozkurt ve Uğur Yücel'in yer aldığı Türk komedi filmidir.

Film, nüfus müdürlüğünde çalışan bir memurun bebekken ismini yanlış yazmasıyla hayata bir sıfır geride başlayan, şanssız, uğursuz aklına gelen her şeyi pat diye söyleyen bir genç olan Me Nokta Ali'nin hikâyesini anlatıyor.

Dedesi vefat edince bir hastanede çalışmaya başlayan Me Nokta Ali, ölçüsüz dobralığı ile hastaneyi birbirine katar. Ancak, bir gün hastanenin başhekimi Ebru'ya aşık olur ve onu kazanmak için çabalar.

Me Nokta Ali, özgün senaryosu, başarılı oyunculukları ve eğlenceli sahneleriyle 2021 yılının en sevilen Türk filmlerinden biri oldu. Film, vizyona girdiği hafta sonunda 2.5 milyon TL hasılat elde ederek, 2021 yılının en iyi açılış yapan Türk filmlerinden biri oldu.